De Sage The Puck Sucker (SEA503) maakt het verwijderen van koffiepucks sneller, schoner en stiller dan ooit. Deze slimme accessoire is ontworpen voor espressoliefhebbers die hun koffiehoek netjes willen houden en het traditionele uitkloppen zat zijn. Met één eenvoudige handeling verwijder je de gebruikte koffiepuck uit je portafilter, zonder geknoei, lawaai of beschadiging van je apparatuur.
Belangrijkste voordelen op een rij





Wat zeggen gebruikers en barista’s over deze puck sucker?
Gebruikers en barista’s waarderen de Sage Puck Sucker vooral om het stille, schone gemak: je verwijdert koffiepucks zonder harde tikken en zonder rommel op je aanrecht. Daarbij hoor je ook een eerlijk punt terug: de vacuümextractie werkt het meest betrouwbaar bij stevige, mooi gevormde pucks. Zet je regelmatig meerdere espresso’s achter elkaar of zijn je pucks wat natter/losser, dan kan het soms iets minder soepel gaan en vinden sommige gebruikers een klassieke knock box dan net wat makkelijker.
Zo werkt de Sage Puck Sucker: koffiepucks verwijderen met vacuümtechniek
De Sage Puck Sucker gebruikt een slim, geautomatiseerd vacuümsysteem om je koffiepuck uit de portafilter te verwijderen. Je zet de portafilter op de puck sucker en activeert het systeem: de vacuümpomp zuigt de puck in één soepele beweging los en vangt deze netjes op in de Tritan®-opvangbak. Zo hoef je niet meer hard te tikken, blijft je aanrecht schoon en wordt je koffieroutine een stuk stiller en prettiger.
Tip van Eccellente: houd je Sage schoon voor de beste koffiesmaak
Met de Puck Sucker houd je je koffiehoek netjes, maar vergeet ook je Sage-machine niet. In de group head en zetgroep blijven bij espresso koffievetten en -oliën achter, die je smaak kunnen beïnvloeden. Met Eccellente Reinigingstabletten voor Sage houd je de zetgroep eenvoudig schoon, zodat je espresso zuiver en vol van smaak blijft.
Wat krijg je thuis?
- 1 originele Sage Puck Sucker
- Vacuümextractie voor het snel en netjes verwijderen van espressopucks
- Geschikt voor Sage portafilters van 58 mm
- Compatibel met Sage Oracle- en Dual Boiler-serie
- Sage productnummers: SEA503 / SEA503NEU0ZEU1
Waar is deze Sage Puck Sucker geschikt voor?
Deze puck sucker is geschikt voor alle Sage espressomachines met een 58 mm portafilter, waaronder:
- Sage the Dual Boiler
- Sage the Dynamic Duo
- Sage the Oracle
- Sage the Oracle Duo Boiler
- Sage the Oracle Jet
- Sage the Oracle Touch
Let op: niet geschikt voor Sage espressomachines met een 54 mm portafilter.
| Naam | Puck Sucker – vacuüm puckverwijderaar (58 mm) |
| Merk | SAGE |
| Artikelcode | SEA503 |
| SKU | E-0812 |
| EAN | 9355973098976 |
| Voorgaande productnummers | SEA503 - SEA503NEU0ZEU1 |
| Conditie | Nieuw |
Eerste gebruik Sage Puck Sucker
Verwijder eerst alle verpakkingsmaterialen en controleer of de Puck Sucker goed in elkaar zit. Plaats het apparaat stabiel en rechtop op een vlakke ondergrond. Plaats daarna je Sage 58 mm portafilter in de opening, zodat deze de rode schakelaar raakt. Houd de portafilter vervolgens recht, horizontaal en plat op het deksel totdat de koffiepuck in de bak valt.
Tip: beweeg of wiebel niet tijdens het zuigen—dan kan het vacuüm niet goed opbouwen. Komt de puck er na ±10 seconden niet uit? Haal de portafilter eraf en probeer opnieuw (meestal is er dan net geen goede afdichting). Het vacuümgeluid stopt zodra je de portafilter weghaalt. Klop de portafilter niet hard op het apparaat.
Sage Puck Sucker schoonmaken
Haal het deksel van de bak en gooi de koffiepucks weg. De bak kun je afwassen met warm sop en goed naspoelen, of in de vaatwasser zetten (alleen bovenste rek). Droog de bak daarna goed af.
Het deksel maak je schoon met een licht vochtige doek en droog je direct na. Spoel het deksel niet af onder de kraan en dompel het nooit onder in water. Houd ook de luchtinlaat- en luchtuitlaat vrij van koffieresten, zodat de zuigkracht optimaal blijft.
Informatie over de Sage Puck Sucker onderdelen
De Sage Puck Sucker bestaat uit: de activeringsschakelaar (rode switch), een deksel met batterijvak (geschikt voor Sage 58 mm portafilters), een luchtuitlaat, een luchtinlaat met filter en de opvangbak. De bak is vaatwasserbestendig (bovenste rek); het deksel niet.
De Puck Sucker werkt op een 9V-batterij (wordt meegeleverd). Voor plaatsen/vervangen haal je het deksel van de bak, schroef je het batterijdeksel los (kruiskop), plaats je de batterij en schroef je het weer dicht. Afhankelijk van gebruik gaat de batterij volgens de handleiding doorgaans minimaal ±12 maanden mee.